Image
Laden Evenementen

Evenementen in oktober 2019

Evenementen Search and Views Navigation

Evenement Views Navigation

Calendar of Evenementen

Calendar of Evenementen
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
30

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles – gratis proefles

1

Bodywork 9 keer op dinsdag (start)

2
3
4

Mantra zingen

5

Tweedaagse basisworkshop sjamanisme (weekend)

Zwarte Tantra Weekend Retreat | Singles & Stellen | Reveal Your Shadow

6

Tweedaagse basisworkshop sjamanisme (weekend)

Zwarte Tantra Weekend Retreat | Singles & Stellen | Reveal Your Shadow

Labyrint Lopen

7

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

8
9
10
11
12

Avond & Ochtend | Erotisch Uitgaan voor Liefdeskoppels | Night of Higher Love | Witte Tantra

13

Avond & Ochtend | Erotisch Uitgaan voor Liefdeskoppels | Night of Higher Love | Witte Tantra

14

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

15
16
17
18
19
20
21

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

22
23
24
25

Core Energetics Free Friday Night

Cursus: Stem, een weg naar je hart (start)

26
27

Dag van de Stilte

Mantra zingen

Hoe vind ik Stilte in mijzelf

28

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

29
30
31
1

GroepsGeluk, systemisch werken in de klas

Core Energetica Introductieworkshop | Zeg ja tegen contact

2

Cursus: Stem, een weg naar je hart

3

Rode Tantra voor Stellen | 2-Luik | Liefde & Beminnen als Levenskunst

+ Exporteer Evenementen

WEKELIJKSE ACTIVITEITEN

Maandag
09.00 – 11.00 | Peuteryoga – Leonie Evers
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
11.15 – 12.15 | Yoga Vitaliteit & Stressreductie– Thérèse Strijbosch
17.00 – 19.00 | Ki Aikido – Eugène du Long Sensei
18.45 – 19.45 | Yin & Yang Yoga – Jonie Mack
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
09.30 – 10.30 | Bodywork Group – Amber en Lea
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Mihriban van Ee
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
19.45 – 21.00 | Hatha Yoga – Katja de Wit
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
08.45 – 09.45 | Yin Yoga – Carolien Grooten
09.15 – 10.45 | Healing Tao – Christel Dirks
10.00 – 11.30 | Chineng Qigong – Irma van Tuil
18.15 – 19.15 | Yin & Yang Yoga – Jonie Mack
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
18.00 – 19.30 | Dru Yoga – Margreet Smit
18.30 – 19.45 | Easy Flow Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
20.00 – 22.00 | Playback theater – Storyline

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil

Zondag
19.00 – 20.15 | Yin Yoga gemengde groep – Yoga Zensing
20.45 – 22.00 | Yin Yoga mannengroep – Yoga Zensing