Image
Laden Evenementen

Evenementen in maart 2019

Evenementen Search and Views Navigation

Evenement Views Navigation

Calendar of Evenementen

Calendar of Evenementen
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
25

DansDOET workshop danscoaching: Een reis door de chakra’s

26
27
28

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

1
2
3

Ouder-kind yoga, massage en meditatie

De ontembare kracht van de liefde | Rode Tantra training voor paren

4
5
6
7

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

8

Core Energetics Free Friday Night

9
10
11

DansDOET workshop danscoaching: Ontluiken

12

Het Latifa Gebed – Terugkeer naar de Essentie – geleide meditatie (start)

13
14

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

15

Vrije Vrijdag | Ik denk dus ik ben

Mantra zingen

16

DansDOET Contakids op zaterdagochtend 

De schoonheid van het ontembare | Wild Tantra | Witte Tantra

17

De schoonheid van het ontembare | Wild Tantra | Witte Tantra

Knuffelworkshop – met Arne

18
19
20
21

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

Cyclys Dru Yoga (start)

22

Man & Broeder | Core Energetische workshop over het ervaren van broederschap

23

Man & Broeder | Core Energetische workshop over het ervaren van broederschap

24

Man & Broeder | Core Energetische workshop over het ervaren van broederschap

25

DansDOET workshop danscoaching: Balans

26
27
28

GroepsGeluk, systemisch werken in de klas

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

29

Core Energetica Introductieworkshop

Met Aandacht Bewegen: Rug-schouders-nek

30

Workshop (familie)opstellingen

31
+ Exporteer Evenementen

WEKELIJKSE ACTIVITEITEN

Maandag
09.00 – 11.00 | Peuteryoga – Leonie Evers
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
11.15 – 12.15 | Yoga Vitaliteit & Stressreductie– Thérèse Strijbosch
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
09.30 – 10.30 | Bodywork Group – Amber en Lea
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Mihriban van Ee
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
19.45 – 21.00 | Hatha Yoga – Katja de Wit
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
08.45 – 09.45 | Yin Yoga – Carolien Grooten
09.15 – 10.45 | Healing Tao – Christel Dirks
10.00 – 11.30 | Chineng Qigong – Irma van Tuil
18.15 – 19.15 | Yin & Yang Yoga – CrotonLife
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
18.00 – 19.30 | Dru Yoga – Margreet Smit
18.30 – 19.45 | Easy Flow Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
20.00 – 22.00 | Playback theater – Storyline

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil