Image
Laden Evenementen

Evenementen in februari 2019

Evenementen Search and Views Navigation

Evenement Views Navigation

Calendar of Evenementen

Calendar of Evenementen
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
28

DansDOET workshop danscoaching: Tijd

29
30
31

Cyclus 5 lessen Dru Yoga (start)

1

Icaro-ontspanningsmeditatie, gratis kennismaking

2

Workshop (familie)opstellingen

3

Cursus Stem

4
5
6
7

GroepsGeluk, systemisch werken in de klas

8

Vrije Vrijdag: Schuldgevoelens

Icaro-ontspanningsmeditatie, gratis kennismaking

9

Tweedaagse basisworkshop sjamanisme (weekend)

10

Tweedaagse basisworkshop sjamanisme (weekend)

Erotische Tantra Yoga: Unfold your orgasmic energy! – Tantra massage – Het multi-orgasme

11

DansDOET workshop danscoaching: Kracht

12
13

Cursus Individueel Systemisch Werk (start)

14

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraislessen (start)

15

Zelf-manifestatie met icaro-meditaties (start)

Core Energetics Free Friday Night

16

DansDOET Contakids op zaterdagochtend 

Tantra basis – Kerntraining | Brug naar intimiteit

17

Tantra basis – Kerntraining | Brug naar intimiteit

18
19
20
21

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

22

Shakti’s Night of inspiration | for women only!

Mantra zingen

23
24

Ouder-kind yoga, massage en meditatie

Cursus Stem

25

DansDOET workshop danscoaching: Een reis door de chakra’s

26
27
28

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

1
2
3

Ouder-kind yoga, massage en meditatie

De ontembare kracht van de liefde | Rode Tantra training voor paren

+ Exporteer Evenementen

WEKELIJKSE ACTIVITEITEN

Maandag
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
11.15 – 12.15 | Yoga – Thérèse Strijbosch
18.30 – 19.45 | Yoga – CrotonLife
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
10.00 – 11.00 | Bodywork Group – Amber en Lea
17.30 – 18.45 | Inloop Yoga – Janneke Bardoel
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Carolien Slooff
19.00 – 20.15 | Hatha Yoga – Katja de Wit
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
20.30 – 21.45 | Hatha Yoga – Katja de Wit

Woensdag
09.30 – 10.45 | Yoga – Caroline van Uden
10.00 – 11.30 | Chineng Qigong – Irma van Tuil
11.45 – 12.45 | Yoga – CrotonLife
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
09.00 – 10.00 | Yoga – Marleen Overgaauw
09.30 – 10.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
18.00 – 19.15 | Dru Yoga – Margreet Smit
18.30 – 19.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
20.00 – 22.00 | Playback theater – Storyline

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
11.45 – 12.45 | Yoga – CrotonLife