Image
Laden Evenementen

Evenementen in december 2018

Evenementen Search and Views Navigation

Evenement Views Navigation

Calendar of Evenementen

Calendar of Evenementen
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
26

DansDOET Workshop: RUIMTE maken en ontdekken 

27
28
29

GroepsGeluk, systemisch werken in de klas

Vrije Donderdag – thema: Verborgen schaamte

30

Werkplaats | (on-)gewild kinderloos – Mannen & Nalatenschap

Mantra-zingen

1

Werkplaats | (on-)gewild kinderloos – Mannen & Nalatenschap

2

Werkplaats | (on-)gewild kinderloos – Mannen & Nalatenschap

Playback Theater Workshop

3
4
5
6
7
8

DansDOET Contakids op zaterdagochtend 

Familieopstellingen

Ruimte in verbinding | Witte Tantra voor stellen & individueel

9

Ruimte in verbinding | Witte Tantra voor stellen & individueel

10

DansDOET Workshop: STILTE

11
12
13
14
15

De tantrische liefdesrelatie | Rode Tantra paren | Intimiteit & Tantra seksualiteit

16

Slow Down workshop

Explore your orgasmic body! – Erotische Tantra massage & Dal- & Vallei orgasme | Rode Tantra

17
18
19
20
21

Core Energetics Free Friday Night

Mantra-zingen

22

Workshop Root & Restore, een dans door de chakra’s

23
24
25

Single dating/Tantra kennismakingsdag | Lonely this christmas – of juist niet!

26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5

Erotic night of higher love | Witte Tantra voor stellen

6

Erotic night of higher love | Witte Tantra voor stellen

+ Exporteer Evenementen

Maandag
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
11.15 – 12.15 | Yoga – Thérèse Strijbosch
18.30 – 19.45 | Yoga – Jonie Mack
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
10.00 – 11.00 | Bodywork Group – Amber en Lea
17.30 – 18.45 | Inloop Yoga – Janneke Bardoel
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Carolien Slooff
19.00 – 20.15 | Hatha Yoga – Katja de Wit
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
20.30 – 21.45 | Hatha Yoga – Katja de Wit

Woensdag
09.30 – 10.45 | Yoga – Caroline van Uden
10.00 – 11.30 | Chineng Qigong – Irma van Tuil
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
09.00 – 10.00 | Yoga – Marleen Overgaauw
09.30 – 10.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
18.00 – 19.15 | Dru Yoga – Margreet Smit
18.30 – 19.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
20.00 – 22.00 | Playback theater – Storyline

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil