Image
Laden Evenementen
Zoek Evenementen

Evenementen weergave navigatie

Evenementen in april 2018

Kalendermaandnavigatie

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
26
27
28
29
30

Core Energetics Free Friday Night

31

De ontembare kracht van de liefde | Rode Tantra training voor paren

It’s dark. It’s pure! – Het is donker, het is puur! | Zwarte Tantra cursus

1

Tantra Massage | De flow van Shiva & Shakti | Erotische massage voor stellen

2
3
4
5
6

Scholing Intuïtieve Waarneming 3 (start)

7

Workshop (familie)opstellingen

8
9

Danscoaching

10
11
12
13

Core Energetica introductieworkshop: Vitaliteit en levensenergie

Divine Tantric Kissing | Witte Tantra Singles (en beperkt koppels)

14

Contakids

15

Workshop voor vrouwen: Ontspannen en vrij genieten van je seksualiteit

16
17
18
19
20

Vrije Vrijdag

GAAT NIET DOOR – Core Energetics Free Friday Night

21

Tweedaagse workshop sjamanistische extractie (weekend)

Tantra brug naar intimiteit: Kerntraining | Basis cursus voor paren & individueel

22

Tweedaagse workshop sjamanistische extractie (weekend)

Tantra brug naar intimiteit: Kerntraining | Basis cursus voor paren & individueel

Labyrint lopen

23
24
25
26
27
28

Wereld T ‘ai Chi-dag

29
30
1
2
3
4
5
6
+ Exporteer Evenementen

Maandag
09.00 – 11.00 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
17.30 – 18.45 | Inloop Yoga – Hans van Meteren
18.45 – 21.45 | Dynamische Hatha Yoga – Monique Schoorl
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
09.30 – 10.45 | Yoga – Caroline van Uden
09.15 – 11.00 | Chineng Qigong gevorderden – Irma van Tuil
11.15 – 12.15 | Chineng Qigong beginners – Irma van Tuil
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
09.00 – 10.00 | Yoga – Marleen Overgaauw
09.30 – 10.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
10.15 – 11.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
18.30 – 19.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
19.30 – 21.30 | Playback theater – Blending Voices
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil