Image

 

Wekelijkse activiteiten in Cordium: zie onderaan.

Laden Evenementen

Evenementen in januari 2020

Evenementen Search and Views Navigation

Evenement Views Navigation

Calendar of Evenementen

Calendar of Evenementen
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
30
31
1
2
3

GroepsGeluk, systemisch werken in de klas

4

Night of Higher Love & Breakfast | Witte Tantra

5

Night of Higher Love & Breakfast | Witte Tantra

Acces Bars Class

6

Vervolgcursus ZING JE VRIJ (start)

7
8
9
10
11

Lekker in je vel (start)

Zwarte Tantra Weekend Retreat | It’s Dark, It’s Pure

12

Zwarte Tantra Weekend Retreat | It’s Dark, It’s Pure

13

Met aandacht bewegen – Feldenkrais – proefles en start wekelijkse lessen

14
15
16
17

Lichaamsgerichte Winterintensive

Icaro-groepssessie

18

Lichaamsgerichte Winterintensive

19

Lichaamsgerichte Winterintensive

Mantra zingen

20

Introductieles ‘bewegend ontspannen, ontspannen bewegen’ door middel van Tai Chi en Qi Gong

21

Bodywork Group (start)

22
23
24

Vrije Vrijdag: Tekort – Teveel

Core Energetics Free Friday Night

25

Dru Adem & Yoga workshop

Workshop (familie)opstellingen

Tantra Massage Retreat | Tantric Awakening

26

Tantra Massage Retreat | Tantric Awakening

Vrouwengroep Lust in je Leven, Lust in je Lijf (start)

27
28
29
30
31

Yogalicht workshop: De Vinyasa (deel zonnegroet)

Workshop: Yes, and more please!

Shakti’s Night | Women only! | Witte Tantra Workshop

1

Yogalicht workshop: Yin & Yang Yoga (Yanggedeelte à la Easy Flow)

2

Cursus Meditatie

+ Exporteer Evenementen

WEKELIJKSE ACTIVITEITEN

Maandag
09.00 – 11.00 | Peuteryoga – Leonie Evers
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
11.15 – 12.15 | Yoga Vitaliteit & Stressreductie– Thérèse Strijbosch
17.00 – 19.00 | Ki Aikido – Eugène du Long Sensei
17.30 – 18.45 | Met aandacht bewegen, Feldenkrais – Louise Marius
18.45 – 19.45 | Yin & Yang Yoga – Jonie Mack
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
09.30 – 10.30 | Bodywork Group – Amber en Lea
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Mihriban van Ee
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
19.45 – 21.00 | Hatha Yoga – Katja de Wit
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
08.45 – 09.45 | Yin Yoga – Carolien Grooten
09.15 – 10.45 | Healing Tao – Christel Dirks
10.00 – 11.30 | Chineng Qigong – Irma van Tuil
18.15 – 19.15 | Yin & Yang Yoga – Jonie Mack
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
18.00 – 19.30 | Dru Yoga – Margreet Smit
18.30 – 19.45 | Easy Flow Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
20.00 – 22.00 | Playback theater – Storyline

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil

Zondag
19.00 – 20.15 | Yin Yoga gemengde groep – Yoga Zensing
20.45 – 22.00 | Yin Yoga mannengroep – Yoga Zensing