Image
Laden Evenementen

Evenementen in november 2018

Evenementen Search and Views Navigation

Zoek Evenementen

Evenement Views Navigation

Evenementen Search

Calendar of Evenementen

Calendar of Evenementen
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
29

DansDOET Workshop: OVERGAVE 

30

Body Work Group (start)

31
1
2

MAN & STRIJD | Core-Energetische workshop voor mannen

Mantra-zingen

3

MAN & STRIJD | Core-Energetische workshop voor mannen

4

MAN & STRIJD | Core-Energetische workshop voor mannen

Diamond Logos Dimensie van Liefde – Levend Daglicht, Liefhebbende bedding – twee keer een dag

5
6
7
8

GroepsGeluk, systemisch werken in de klas

9
10
11
12

DansDOET Workshop: VERBINDEN 

13
14
15
16
17

DansDOET Contakids op zaterdagochtend 

Reveal your inner shadow and shine! | Zwarte Tantra cursus voor stellen & singles

18

Reveal your inner shadow and shine! | Zwarte Tantra cursus voor stellen & singles

19
20
21
22

Acces Bars® Class

23

Core Energetics Free Friday Night

24

Workshop (familie)opstellingen

25

Slow Down workshop

26

DansDOET Workshop: RUIMTE maken en ontdekken 

27
28
29

GroepsGeluk, systemisch werken in de klas

Vrije Donderdag – thema: Verborgen schaamte

30

Werkplaats | (on-)gewild kinderloos – Mannen & Nalatenschap

Mantra-zingen

1

Werkplaats | (on-)gewild kinderloos – Mannen & Nalatenschap

2

Werkplaats | (on-)gewild kinderloos – Mannen & Nalatenschap

Playback Theater Workshop

+ Exporteer Evenementen

Maandag
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
11.15 – 12.15 | Yoga – Thérèse Strijbosch
18.30 – 19.45 | Yoga – Jonie Mack
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
17.30 – 18.45 | Inloop Yoga – Janneke Bardoel
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Carolien Slooff
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
09.30 – 10.45 | Yoga – Caroline van Uden
10.00 – 11.30 | Chineng Qigong – Irma van Tuil
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
09.00 – 10.00 | Yoga – Marleen Overgaauw
09.30 – 10.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
18.00 – 19.15 | Dru Yoga – Margreet Smit
18.30 – 19.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
20.00 – 22.00 | Playback theater – Storyline

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil