Image
Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Vrije Vrijdag

20 april | 10:00 - 17:00

€90

Margreet Smit en Meis Thewissen bieden gedurende het jaar dagen aan voor mensen die bekend zijn met lichaamsgericht werken. Je kan als cliënt of student werken aan je proces in groepsverband. De samenstelling en grootte wisselt per keer en per groep. Je kunt de dagen zien als boost voor jezelf, als onderdeel van je studieprogramma of als extra ervaring in je eigen proces. De uitnodiging is voor mensen  die nieuwe ervaringen willen opdoen in een groep of contact wil houden met lichaamsgericht werken nadat je bent afgestudeerd.

Je bent van harte welkom op:

2017: 24 nov 2017,
2018: 19 jan, 16 feb, 16 maart, 20 april, 15 juni

Op Vrije vrijdagen faciliteren we in de ochtend het contact met je lichaamsbewustzijn. Ervaringsgericht oefeningen als een soort ‘apk’ die antwoord geven op de vragen: hoe is het met me, wat zegt mijn lijf, waar heb ik behoefte aan? In de middag is er ruimte voor het uitwerken van persoonlijke thematiek. Wij zorgen voor lunch en koffie en thee en voor een veilige en plezierige atmosfeer waarin je even een moment neemt om echt stilte staan bij jou. Om het toegankelijk te maken en te houden betaal je voor deze dag slechts €90,- inclusief lunch

Je bent van harte welkom!

Bel of mail even op welke dagen je mee wil doen:

Margreet: 0623696790, margreetsmit@corekracht.nl
Meis: 0622001281, mtjthewissen@gmail.com

Klik hier voor de flyer in pdf.

Gegevens

Datum:
20 april
Tijd:
10:00 - 17:00
Kosten:
€90

Locatie

Cordium

Organisator

Margreet Smit en Meis Thewissen
Telefoon:
06-23696790 of 06-22001281

Maandag
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
11.15 – 12.15 | Yoga – Thérèse Strijbosch
18.30 – 19.45 | Yoga – Jonie Mack
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
17.30 – 18.45 | Inloop Yoga – Janneke Bardoel
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Carolien Slooff
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
09.30 – 10.45 | Yoga – Caroline van Uden
10.00 – 11.30 | Chineng Qigong – Irma van Tuil
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
09.00 – 10.00 | Yoga – Marleen Overgaauw
09.30 – 10.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
18.00 – 19.15 | Dru Yoga – Margreet Smit
18.30 – 19.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
20.00 – 22.00 | Playback theater – Blending Voices

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil