Image
Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Open middag Biodynamische Psychologie

20 november 2015 | 14:00 - 17:00

geen kosten

Biodynamisch spiraal

Door Elsbet Hazewinkel

Ons lichaam slaat ons hele leven ervaringen op. Met Biodynamische Psychologie maken we de helende kracht die we in ons hebben vrij. Kom kennismaken met verschillende aspecten van Biodynamische Psychologie op deze open middag. Je krijgt informatie en je kunt het zelf ervaren.

•14.00 uur Bio-release zelfmassage
•15.00 uur Werken met hulpbronnen en balans
•16.00 uur Zelfregulatie en massage.

Voor meer informatie en om je op te geven kun je bellen: 06 52 45 01 05. Je bent ook welkom zonder aanmelding van te voren!

 

 

Gegevens

Datum:
20 november 2015
Tijd:
14:00 - 17:00
Kosten:
geen kosten

Locatie

Cordium

Organisator

Elsbet Hazewinkel
E-mail:
info@elsbethazewinkel.nl
Website:
www.elsbethazewinkel.nl

WEKELIJKSE ACTIVITEITEN

Maandag
09.00 – 11.00 | Peuteryoga – Leonie Evers
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
11.15 – 12.15 | Yoga Vitaliteit & Stressreductie– Thérèse Strijbosch
17.00 – 19.00 | Ki Aikido – Eugène du Long Sensei
18.45 – 19.45 | Yin & Yang Yoga – Jonie Mack
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
09.30 – 10.30 | Bodywork Group – Amber en Lea
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Mihriban van Ee
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
19.45 – 21.00 | Hatha Yoga – Katja de Wit
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
08.45 – 09.45 | Yin Yoga – Carolien Grooten
09.15 – 10.45 | Healing Tao – Christel Dirks
10.00 – 11.30 | Chineng Qigong – Irma van Tuil
18.15 – 19.15 | Yin & Yang Yoga – Jonie Mack
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
18.00 – 19.30 | Dru Yoga – Margreet Smit
18.30 – 19.45 | Easy Flow Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
20.00 – 22.00 | Playback theater – Storyline

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil

Zondag
19.00 – 20.15 | Yin Yoga gemengde groep – Yoga Zensing
20.45 – 22.00 | Yin Yoga mannengroep – Yoga Zensing