Image

 

Wekelijkse activiteiten in Cordium: zie onderaan.

Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Lichaamsgerichte Winterintensive

17 januari | 15:00 - 19 januari | 16:00

€330

Door Jan-Willem de Goeij en Anna Schreiner

‘En toen kwam de dag waarop het risico om stevig in de knop te blijven pijnlijker was dan het risico om te bloeien.’
Anaïs Nin

Waar sta je nu in je leven?
Welke stap wil je zetten?
Speelt er een bepaald thema in je leven, waar je naar wilt kijken?
Loop je ergens tegen aan wat regelmatig terugkeert?
Zit je aan of in iets vast wat je ook vertrouwd is?
Mag het in beweging komen?

Deze lichaamsgerichte winterintensive nodigt je daartoe uit. De intensive begint vrijdag 17 januari om 15 uur en eindigt zondag 19 januari 2020 om 16 uur. De vrijdag werken we tot 21 uur. De zaterdag tot 17 uur.

De kosten zijn € 330 (inclusief btw en een lichte maaltijd op de vrijdagavond).

Je hebt je definitief aangemeld als je het bedrag hebt overgemaakt op NL80TRIO0338879544, t.n.v. A. Schreiner te Groesbeek, onder vermelding van ‘Winterintensive 2020’.

Informatie & aanmelding
Anna Schreiner: 024-3238934 – annaschreiner@hetnet.nlwww.praktijkopdegrens.nl
Jan-Willem de Goeij: 0485-322055  – mail@degoeijenpartners.nl – www.degoeijenpartners.nl

Klik hier voor de flyer in pdf: Winterintensive januari 2020

Gegevens

Begin:
17 januari | 15:00
Einde:
19 januari | 16:00
Kosten:
€330

Locatie

Cordium

Organisator

Jan-Willem de Goeij en Anna Schreiner
Telefoon:
0485-322055 / 024-3238934
E-mail:
mail@degoeijenpartners.nl / annaschreiner@hetnet.nl

WEKELIJKSE ACTIVITEITEN

Maandag
09.00 – 11.00 | Peuteryoga – Leonie Evers
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
11.15 – 12.15 | Yoga Vitaliteit & Stressreductie– Thérèse Strijbosch
17.00 – 19.00 | Ki Aikido – Eugène du Long Sensei
17.30 – 18.45 | Met aandacht bewegen, Feldenkrais – Louise Marius
18.45 – 19.45 | Yin & Yang Yoga – Jonie Mack
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
09.30 – 10.30 | Bodywork Group – Amber en Lea
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Mihriban van Ee
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
19.45 – 21.00 | Hatha Yoga – Katja de Wit
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
08.45 – 09.45 | Yin Yoga – Carolien Grooten
09.15 – 10.45 | Healing Tao – Christel Dirks
10.00 – 11.30 | Chineng Qigong – Irma van Tuil
18.15 – 19.15 | Yin & Yang Yoga – Jonie Mack
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
18.00 – 19.30 | Dru Yoga – Margreet Smit
18.30 – 19.45 | Easy Flow Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
20.00 – 22.00 | Playback theater – Storyline

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil

Zondag
19.00 – 20.15 | Yin Yoga gemengde groep – Yoga Zensing
20.45 – 22.00 | Yin Yoga mannengroep – Yoga Zensing