Image
Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Icaro-groepsmeditatie

20 december | 15:15 - 16:30

€10

Door Dennis Vos

De ideale gelegenheid om kennis te maken met deze unieke vorm van bewustzijnsontwikkeling. Wil je graag zelf ervaren hoe de geluiden en klanken van een icaro-meditatie je in een diepgaande staat van rust en ontspanning brengen? Beoordeel zelf of deze staat van innerlijke rust jouw springplank vormt om diepgaander te werken aan je eigen proces, groei en ontwikkeling. Iedere groepsmeditatie bestaat uit een kwartier inloop met thee, gevolgd door een korte geleide-meditatie of inleidende oefening die je meeneemt in een icaro-meditatie (samen 1,5 uur).

Datum, Tijd, Locatie

  Datum                                   Tijd                                  Locatie  

Di 15 okt 2019   |  20:15 – 21:30 (inloop 20:00)  |  Cordium Nijmegen
Vr 8 nov 2019    |  15:15 – 16:30 (inloop 15:00)  |  De Kleine Wiel Lent
Di 12 nov 2019  |  20:15 – 21:30 (inloop 20:00)  |  Cordium Nijmegen
Vr 22 nov 2019  |  15:15 – 16:30 (inloop 15:00)  |  Cordium Nijmegen

Vr 6 dec 2019    |  15:15 – 16.30 (inloop 15:00)  |  De Kleine Wiel Lent
Di 10 dec 2019  |  20:15 – 21:30 (inloop 20:00)  |  Cordium Nijmegen
Vr 20 dec 2019  |  15:15 – 16:30 (inloop 15:00)  |  Cordium Nijmegen

Kosten: 10,- p.p. Je kunt per keer vrijblijvend aansluiten.
Bij voorkeur aanmelden per email, spontaan verschijnen mag ook.

 

Gegevens

Datum:
20 december
Tijd:
15:15 - 16:30
Kosten:
€10
Website:
https://www.facebook.com/icaromeditatie

Locatie

Cordium

Organisator

Dennis Vos
E-mail:
icaromeditatie@gmail.com
Website:
https://www.facebook.com/icaromeditatie

WEKELIJKSE ACTIVITEITEN

Maandag
09.00 – 11.00 | Peuteryoga – Leonie Evers
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
11.15 – 12.15 | Yoga Vitaliteit & Stressreductie– Thérèse Strijbosch
17.00 – 19.00 | Ki Aikido – Eugène du Long Sensei
18.45 – 19.45 | Yin & Yang Yoga – Jonie Mack
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
09.30 – 10.30 | Bodywork Group – Amber en Lea
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Mihriban van Ee
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
19.45 – 21.00 | Hatha Yoga – Katja de Wit
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
08.45 – 09.45 | Yin Yoga – Carolien Grooten
09.15 – 10.45 | Healing Tao – Christel Dirks
10.00 – 11.30 | Chineng Qigong – Irma van Tuil
18.15 – 19.15 | Yin & Yang Yoga – Jonie Mack
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
18.00 – 19.30 | Dru Yoga – Margreet Smit
18.30 – 19.45 | Easy Flow Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
20.00 – 22.00 | Playback theater – Storyline

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil

Zondag
19.00 – 20.15 | Yin Yoga gemengde groep – Yoga Zensing
20.45 – 22.00 | Yin Yoga mannengroep – Yoga Zensing