Image
Laden Evenementen

Evenementen in april 2019

Evenementen Search and Views Navigation

Evenement Views Navigation

Calendar of Evenementen

Calendar of Evenementen
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
1
2
3
4

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

5

Mantra zingen

6

Familieopstellingen

7
8

DansDOET workshop danscoaching: Passie

9
10
11

GroepsGeluk, systemisch werken in de klas

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

12

Icaro-groepsmeditatie

Core Energetics Free Friday Night

13

DansDOET Contakids op zaterdagochtend 

Tantric Awakening | Deep massage & touch

14

Tantric Awakening | Deep massage & touch

15
16
17
18
19
20

Duik diep & ontsluier je puurste liefde | Tantra weekend voor singles en stellen

21

Duik diep & ontsluier je puurste liefde | Tantra weekend voor singles en stellen

22
23
24
25

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

26

Vrije Vrijdag | Jump!

27

Wereld T‘ai Chi-dag

28

Ouder-kind yoga, massage en meditatie

Tantra Dating / Tantra kennismakingsdag voor singles

29
30
1
2

Met aandacht bewegen – wekelijkse Feldenkraisles

3
4
5
+ Exporteer Evenementen

WEKELIJKSE ACTIVITEITEN

Maandag
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
11.15 – 12.15 | Yoga – Thérèse Strijbosch
18.30 – 19.45 | Yoga – CrotonLife
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
10.00 – 11.00 | Bodywork Group – Amber en Lea
17.30 – 18.45 | Inloop Yoga – Janneke Bardoel
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Carolien Slooff
19.00 – 20.15 | Hatha Yoga – Katja de Wit
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
20.30 – 21.45 | Hatha Yoga – Katja de Wit

Woensdag
09.30 – 10.45 | Yoga – Caroline van Uden
10.00 – 11.30 | Chineng Qigong – Irma van Tuil
11.45 – 12.45 | Yoga – CrotonLife
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
09.00 – 10.00 | Yoga – Marleen Overgaauw
09.30 – 10.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
18.00 – 19.15 | Dru Yoga – Margreet Smit
18.30 – 19.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
20.00 – 22.00 | Playback theater – Storyline

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil
11.45 – 12.45 | Yoga – CrotonLife