Image
Laden Evenementen
Zoek Evenementen

Evenementen weergave navigatie

Evenementen in oktober 2017

Kalendermaandnavigatie

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
25

T’ai Chi (start seizoen)

Rust vinden in jezelf – meditatiecursus (start)

26
27
28
29

Zingen met Hart en Ziel

30

Tweedaagse basisworkshop ‘De reis van de sjamaan’

1

Tweedaagse basisworkshop ‘De reis van de sjamaan’

Blij met mijn stem (start cursus)

2
3
4
5
6

Intuïtieve Waarneming (start)

7

Systemische trainingsdag

Tantra brug naar intimiteit: Kerntraining | Basis cursus voor paren & individueel

8

Tantra brug naar intimiteit: Kerntraining | Basis cursus voor paren & individueel

9
10
11
12
13

Free Friday Night

14

Intimiteit & Tantra seks | relatie verdieping koppels

15

Labyrint lopen

16
17
18
19
20
21

Workshop Shakuhachi “samen blazen” (beginners en gemiddeld)

22

Workshop shakuhachi “samen blazen” (gemiddeld en gevorderden)

23
24
25
26
27

Systemische trainingsdag

Core-energetische Mannenworkshop MAN & BEELD

Hartchakra meditiatie

28

Core-energetische Mannenworkshop MAN & BEELD

29

Core-energetische Mannenworkshop MAN & BEELD

30

DansDOET dans en coaching volwassenen

31
1
2
3

Gezonde Zelfliefde – Over liefde voor jezelf op een gezonde manier (start)

4

Love2Dance Party

5

Stilteochtend in de bossen van Groesbeek

+ Exporteer Evenementen

Maandag
09.00  11.00 | Peuteryoga/dans  Leonie Evers
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
10.15  11.15 | Yoga – Thérèse Strijbosch
18.30 – 19.30 | Yoga – Thérèse Strijbosch
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30  11.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
17.30 – 18.45 | Inloop Yoga – Hans van Meteren
18.45 – 21.45 | Dynamische Hatha Yoga – Monique Schoorl
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
09.30 – 10.45 | Yoga – Caroline van Uden
09.15 – 11.00 | Chineng Qigong gevorderden – Irma van Tuil
11.15 – 12.15 | Chineng Qigong beginners – Irma van Tuil
14.30 – 15.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
18.30  21.50 | Meditatie  Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
09.00  10.00 | Yoga  Maurice van der Velden
09.30  10.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
10.15 – 11.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
18.30 – 19.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Cordium Sangha (1x per 2 weken, oneven weken)
19.30 – 21.30 | Playback theater – Blending Voices
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil