Image
Laden Evenementen
Zoek Evenementen

Evenementen weergave navigatie

Evenementen in februari 2018

Kalendermaandnavigatie

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
29

Danscoaching

30

Cursus “Blowing Zen” op de shakuhachi (start)

31
1
2
3

Workshop (familie)opstellingen

4

Start cursus Stem

5
6
7
8
9

Shakti’s Night of inspiration | Vrouwenworkshop Tantra

10

Opleiding Individueel Systemisch Werk (start)

NB: gaat niet door! Love2Dance Party

11
12
13
14
15
16

Vrije Vrijdag: Stroom!

Core Energetics Free Friday Night

Mantra zingen onder leiding van Diete Sybesma

17

Contakids

De schoonheid van het ontembare | Wild Tantra

18

De schoonheid van het ontembare | Wild Tantra

19

DansDOET Kinderdanscoaching 6-8 jaar (start)

DansDOET Kinderdanscoaching 9-11 jaar (start)

Danscoaching

20
21
22
23

GroepsGeluk, systemisch werken in de klas

24
25

Winterworkshop DansTIJD

Erotische Tantra Yoga: Unfold your orgasmic energy! – Tantra massage – Het multi-orgasme

26
27
28
1
2
3

GroepsGeluk, systemisch werken in de klas

Familieopstellingen

4

Tantra dating singles | Voor singles met focus

Bijeenkomst voor oud-cursisten van Daniëlle de Moor

+ Exporteer Evenementen

Maandag
09.00 – 11.00 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
17.30 – 18.45 | Inloop Yoga – Hans van Meteren
18.45 – 21.45 | Dynamische Hatha Yoga – Monique Schoorl
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
09.30 – 10.45 | Yoga – Caroline van Uden
09.15 – 11.00 | Chineng Qigong gevorderden – Irma van Tuil
11.15 – 12.15 | Chineng Qigong beginners – Irma van Tuil
18.30 – 21.50 | Meditatie – Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
09.00 – 10.00 | Yoga – Marleen Overgaauw
09.30 – 10.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
10.15 – 11.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
18.30 – 19.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Sangha Nijmegen (1x per 2 weken, oneven weken)
19.30 – 21.30 | Playback theater – Blending Voices
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil