Image
Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Workshop shakuhachi “samen blazen” (gemiddeld en gevorderden)

22 oktober | 10:00 - 16:30

€70

Ervaar de unieke klank van de Japanse meditatieve fluit.

 De Japanse bamboefluit shakuhachi is een spiritueel muziekinstrument om ademhaling en concentratie te trainen. Door de ademhalingsoefeningen vind je rust en ontspanning. Je geest en lichaam werken muzikaal en spiritueel samen. Laten we samen blazen!

Programma & tijden

10:00-16:30: Honkyoku’s en groepstukken van de Hijiri-ryū school.

Zie ook de workshop op zaterdag 21 oktober, niveau beginners en gemiddeld.

Kosten

1 dag=70€ (dagdeel = 35€) / weekend=130€

max. 10 personen

Informatie en aanmelding

Hélène Codjo

tel. 06-53356220

e-mail: helene@fluitshakuhachi.nl

website: www.fluitshakuhachi.nl

Hélène Seiyu Codjo

Hélène Codjo heeft de shakuhachi gestudeerd met Daniel Seisoku Lifermann in de Franse vereniging “La Voie du Bambou” in Parijs en sinds 2006 studeert ze ook regelmatig met Fukuda Teruhisa, oprichter en leider van het Hijiri-kai ensemble en de Hijiri-ryū school.

Nadat ze in januari 2013 eerst het Jun Shihan diploma van Fukuda Teruhisa heeft ontvangen met de naam Seiyu (Wijsheid van goedaardigheid) ontving ze in november 2015 van hem het Shihan (meester) diploma.

Ze werkt als professionele muzikante sinds 1987 en geeft lessen, workshops en concerten in Nederland, Frankrijk en andere landen in Europa.

Gegevens

Datum:
22 oktober
Tijd:
10:00 - 16:30
Kosten:
€70

Locatie

Cordium

Organisator

Hélène Codjo
Telefoon:
06-53356220
E-mail:
helene@fluitshakuhachi.nl
Website:
www.fluitshakuhachi.nl

Maandag
09.00  11.00 | Peuteryoga/dans  Leonie Evers
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
10.15  11.15 | Yoga – Thérèse Strijbosch
18.30 – 19.30 | Yoga – Thérèse Strijbosch
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30  11.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
17.30 – 18.45 | Inloop Yoga – Hans van Meteren
18.45 – 21.45 | Dynamische Hatha Yoga – Monique Schoorl
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
09.30 – 10.45 | Yoga – Caroline van Uden
09.15 – 11.00 | Chineng Qigong gevorderden – Irma van Tuil
11.15 – 12.15 | Chineng Qigong beginners – Irma van Tuil
14.30 – 15.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
18.30  21.50 | Meditatie  Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
09.00  10.00 | Yoga  Maurice van der Velden
09.30  10.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
10.15 – 11.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
18.30 – 19.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Cordium Sangha (1x per 2 weken, oneven weken)
19.30 – 21.30 | Playback theater – Blending Voices
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil