Image
Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Lichaamsgerichte Winterintensive

26 januari 2018 | 15:00 - 28 januari 2018 | 16:00

Door Jan-Willem de Goeij en Anna Schreiner

‘En toen kwam de dag waarop het risico om stevig in de knop te blijven pijnlijker was dan het risico om te bloeien.’
Anaïs Nin

Waar sta je nu in je leven?
Welke stap wil je zetten?
Speelt er een bepaald thema in je leven, waar je naar wilt kijken?
Loop je ergens tegen aan wat regelmatig terugkeert?
Zit je aan of in iets vast wat je ook vertrouwd is?
Mag het in beweging komen?

Deze lichaamsgerichte winterintensive nodigt je daartoe uit. De winterintensive begint vrijdag 26 januari om 15 uur en eindigt zondag 28 januari 2018 om 16 uur. De vrijdag werken we tot 21 uur. De zaterdag tot 17 uur.

De kosten zijn € 330 (inclusief btw en een lichte maaltijd op de vrijdagavond).

Je hebt je definitief aangemeld als je het bedrag hebt overgemaakt op NL96INGB0003166894, t.n.v. A. Schreiner te Groesbeek, onder vermelding van ‘Winterintensive 2018’.

Informatie & aanmelding
Anna Schreiner: 024-3238934 – annaschreiner@hetnet.nlwww.praktijkopdegrens.nl
Jan-Willem de Goeij: 0485-322055  – mail@degoeijenpartners.nl – www.degoeijenpartners.nl

Klik hier voor de flyer in pdf: Winterintensive januari 2018

Gegevens

Begin:
26 januari 2018 | 15:00
Einde:
28 januari 2018 | 16:00

Locatie

Cordium

Organisator

Jan-Willem de Goeij en Anna Schreiner
Telefoon:
0485-322055 / 024-3238934
E-mail:
mail@degoeijenpartners.nl / annaschreiner@hetnet.nl

Maandag
09.00  11.00 | Peuteryoga/dans  Leonie Evers
09.30 – 11.00 | T’ai Chi – Resi Messelink
10.15  11.15 | Yoga – Thérèse Strijbosch
18.30 – 19.30 | Yoga – Thérèse Strijbosch
19.30 – 22.30 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
20.00 – 21.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka

Dinsdag
09.30  11.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
09.30 – 12.45 | Meditation des Tanzes Sacred Dance – Mariëlle van Beek
17.30 – 18.45 | Inloop Yoga – Hans van Meteren
18.45 – 21.45 | Dynamische Hatha Yoga – Monique Schoorl
19.00 – 20.30 | Kundalini Yoga – Elwira Rzewnicka
19.00 – 21.30 | Core Energetische procesgroep – Anna Timmermans en Achiel van Tienen
20.30 – 22.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten

Woensdag
09.30 – 10.45 | Yoga – Caroline van Uden
09.15 – 11.00 | Chineng Qigong gevorderden – Irma van Tuil
11.15 – 12.15 | Chineng Qigong beginners – Irma van Tuil
14.30 – 15.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
18.30  21.50 | Meditatie  Sjoerd Emmers
19.15 – 20.15 | Hatha Yoga – Ans Seegers
20.30 – 21.30 | Hatha Yoga – Ans Seegers
19.30 – 21.30 | Meditatie – Wake Up

Donderdag
09.00  10.00 | Yoga  Maurice van der Velden
09.30  10.30 | Peuteryoga/dans – Leonie Evers
10.15 – 11.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
18.30 – 19.45 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
19.30 – 21.30 | Meditatie – Cordium Sangha (1x per 2 weken, oneven weken)
19.30 – 21.30 | Playback theater – Blending Voices
20.00 – 21.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil

Vrijdag
09.00 – 10.00 | Power Vinyasa Yoga – Carolien Grooten
10.15 – 11.30 | Zhineng Qigong – Irma van Tuil